Jak nakupovat

Jak nakupovat

7 důvodů, proč si vyřídit registraci u tianDe


Nakupuji s výraznou slevou.
Proč nakupovat nadčasovou kosmetiku, díky které vypadám mladší, krásnější a všímá si toho i mé okolí, za plnou cenu? Díky registraci můžu mít opravdu výraznou slevu a tím pádem ušetřím nemalé peníze, které můžu utratit zase jinde.


Dostávám dárky.
Ve vaší oblíbené drogérii dárky nedostáváte? To je teda smůla, pojďte nakupovat k nám. U nás pravidelně odměňujeme své zákazníky nejen za nákupy, ale také za věrnost.


Dostávám peníze zpět za své nákupy.
Ani tohle ze své drogerie neznáte? TianDe je štědré a svým zákazníkům vrací peníze za  nákupy. A kdo by nechtěl ušetřit ještě více?


Účastním se soutěží o hodnotné ceny.
Díky registraci můžu vyhrát báječné ceny, protože se mi otevře možnost účastnit se různých soutěží. A že jich teda je. Spousta lákavých cen a možnost vyhrát má opravdu každý.

 

Můžu nabídnout kamarádce stejné výhody.
Ještě pořád váháte? A co když o tom všem můžete říct i kamarádce a nabídnout jí stejné výhody, jako máte Vy? To můžete nakupovat společně, společně se hýčkat a proč zůstávat jen u jedné kamarádky, můžete to říct všem. :)


Komunita stejně smýšlejících nadšenců.
Jakmile se zaregistrujete, otevře se Vám svět stejně nadšených lidí, kteřé tianDe prostě milují a rádi se podělí o své zkušenosti s kosmetikou. A hodně je lepší, než málo, tak neváhejte, čekáme i na Vás.


Nakupuji online z domu.
A jako taková tečka nakonec jsou nákupy online na www.tian-de.cz.

 

Je víc než pohodlné nemuset do supermarketu přeplněného lidmi nebo do nějaké drogerie, která je kus cesty od domu. Sednu si hezky do svého oblíbeného křesílka a v klidu si vyberu, co mi doma zrovna chybí a co potřebuju.


Bonus nakonec

4 otázky o registraci u tianDe


Musím nakupovat pravidelně?

Nemusíte, ale kdo tianDe jednou zkusí, nechce už jinak. Navíc je kosmetika tianDe spotřební zboží, takže když vyměníte běžnou drogerii za tianDe, nebudete muset pravidelně nakupovat pastu, šampony, sprchový gel, vložky, kartáčky... nikde jinde a navíc budete mít všechny výhody vypsané v článku nahoře.


Musím udělat hned po registraci objednávku?

Ano, díky registraci získáte slevu na nákup a tak se předpokládá, že chcete tianDe nakupovat. Proto je důležité udělat také objednávku a to ve výši alespoň 1200 kč. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem, je Vám k dispozici naše koordinátorka a ta Vám ráda pomůže.


Když mám registraci, musím taky někoho registrovat?

Ne, nemusíte. Registrací získáváte slevu na nákup a výhody viz. článek nahoře. Nezavazuje Vás k žádným registracím. Pokud však bude chtít kamarádka využívat stejných výhod, máte možnost jí také zaregistrovat.


Když se zaregistruji, mám už výhody navždy?

Bohužel ne, pokud si neobjednáte více než 4 měsíců po sobě, sleva Vám bude odebrána a je nutné vytvořit znovu nákup ve výši 700 Kč v plných cenách. Pokud nenakoupíte více než 6 měsíců Vaše registrace zaniká a s ní í všechny výhody.

Buďte s námi krásné...♥

 

 

Ochrana osobních údajů © 2020 tian-de.cz